AKTIVNOSTI U SKLOPU PROJEKTA

RASPORED ODRŽAVANJA BAJKAONICE ZA PET U STUDENOM

Mjesec studeni je NIVEA mjesec pripovijedanja u kojem vas pozivamo da nam se pridružite na Bajkaonicama za pet diljem Hrvatske. Raspored održavanja pronađite u nižoj tablici i pridružite nam se u čarobnom svijetu pripovijedanja!
 DND DATUM MJESTO  VODITELJI
  BAKAR 13.11. OŠ Hreljin 09.00 Aldena Halilović
  14.11. OŠ Bakar 10.45 Aldena Halilović
  19.11. PS Smirka 08.00 Aldena Halilović
  22.11. Gradska knjižnica Bakar 17.30 Aldena Halilović
 BJELOVAR 15.11. Dječji odjel, opća bolnica Bjelovar 11.00 Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  22.11 Dječji odjel, opća bolnica Bjelovar 11.00 Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  8.12 Advent, Bjelovar (božićni šator) 18.00 Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  15.12 Advent, Bjelovar (božićni šator) 10.00 Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
 ČAKOVEC 21.11. 1. OŠ Čakovec 12.00 -13.00 Marija Toplek
 GOSPIĆ 09.11. Pučko otvoreno učilište, DND Gospić 18.00 Sandra Jakešević
  20.11. Pučko otvoreno učilište, DND Gospić 18.00 Sandra Jakešević
 JASTREBARSKO 09.11. PŠ Cvetković 11.20 Nikolina Luketić
  10.11. Žitnica, DV i DF Jastrebarsko 10.00 Nikolina Luketić
 KARLOVAC 05.11. Gradska knjižnica "Ivan Goran Kovačić" 17.00 - 18.00 Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  09.11. Gradska knjižnica "Ivan Goran Kovačić" 17.00 - 18.00 Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  12.11. Opća bolnica Karlovac 17.00 - 18.00 Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  13.11. OŠ Dubovac, PŠ Zadobarje 8.45 - 9.30 Danijela Jakovljević, Jasmina Rendulić
  14.11. DV 4 rijeke, Švarca 09.00 - 10.00 Danijela Jakovljević, Jasmina Rendulić
  28.11. Opća bolnica Karlovac 17.00 - 18.00 Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
 KUTINA 12.11. PŠ Jamarice 10.00 Sanja Rašo
  12.11. OŠ Stjepana Kefelje, Kutina 11.00 - 12.00 Helena Ćosić
  26.11. OŠ Stjepana Kefelje, Kutina 12.30 - 13.15 Helena Ćosić
 NOVA GRADIŠKA 14.11. Gradska knjižnica 13.30 Ivana Šokić
  20.11. Gradska knjižnica 10.00 Ivana Franić-Galik
  27.11. Gradska klnjižnica 16.00 Ivana Šokić, Ivana Franić Galić
 OPATIJA 27.11. OŠ Lovran 10.00 - 11.35 Antonia Škorić
 PRELOG 14.11. Gradska knjižnica Prelog 18.00 Sanela Horvatić, Maja Slaviček
  16.11. vrtić Fijolica, Prelog 10.00 - 12.00 Sanela Horvatić, Maja Slaviček
  21.11. OŠ Prelog, Draskovec i orehovica 10.00 - 12.00 Sanela Horvatić, Maja Slaviček
  27.11. odjel pedijatrije ZB Čakovec Sanela Horvatić, Maja Slaviček
  29.11. odjel pedijatrije ZB Čakovec Sanela Horvatić, Maja Slaviček
 PETRINJA 13.11. OŠ Mate Lovraka Martina Boltužić
 POREČ 20.11. U DND-u za djecu 1. i 2. razreda OŠ 17.00 - 18.00 Snježana Lehman
  20.11. U DND-u za djecu 3. i 4. razreda OŠ 18.00 - 19.00 Snježana Lehman
 RAVNA GORA 09.11. Gradska knjižnica 17.00 Dragica Glad Dožaić
  19.11. Gradska knjižnica 17.00 Dragica Glad Dožaić
  30.11. Gradska knjižnica 17.00 Dragica Glad Dožaić
 SLATINA 05.11. Udruga osoba s inelektualnim teškoća, Vretanac 17.00 - 18.00 Ivana Strupar
  12.11. OŠ Josipa Kozarca Slatina: PŠ Novi Senkovac 17.00 - 18.00 Ivana Strupar
  15.11. DV Suncokret, Slatina 10.00 - 11.00 Sanela Tot
  21.11. Dječji vrtić Zeko, Slatina 09.00 - 09.45 Ivana Strupar
  27.11. Dječji vrtić Zeko, Slatina 10.00 - 10.45 Sanela Tot
 SVETI KRIŽ ZAČRETJE 08.11. OŠ Sveti Križ Začretje 08.00 Paula Krznar
  08.11. OŠ Sveti Križ Začretje 08.50 Ivana Junković
  19.11. OŠ Sveti Križ Začretje 16.15 Lorena Belina
  21.11. Općinska knjižnica i čitaonica 16.00 Lorena Belina, Ivana Junković,Paula Krznar
 VELIKO TRGOVIŠĆE 12.11. DV Rožica 09.30 Katarina Šipek
  14.11. DV Rožica 09.30 Katarina Šipek
  16.11. DV Rožica 09.30 Katarina Šipek
 VINKOVCI 07.11. u igraonici Društva "Naša djeca" Vinkovci 16.30 - 18.00 Snježana Matak
  21.11. u igraonici Društva "Naša djeca" Vinkovci 16.30 - 18.00 Snježana Matak
 ZABOK 02.11. Društvo "Naša djeca" Zabok, Ul. Matije Gupca 53 17.00 Lorena Martinić
  12.11. OŠ K.Š. Gjalskog, Zabok 08.00 Lorena Martinić