AKTIVNOSTI U SKLOPU PROJEKTA

RASPORED ODRŽAVANJA BAJKAONICE ZA PET U STUDENOM

Mjesec studeni je NIVEA mjesec pripovijedanja u kojem vas pozivamo da nam se pridružite na Bajkaonicama za pet diljem Hrvatske. Raspored održavanja pronađite u nižoj tablici i pridružite nam se u čarobnom svijetu pripovijedanja!
 DND DATUM MJESTO  VODITELJI
 BJELOVAR 15.11. Dječji odjel, opća bolnica Bjelovar Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  22.11 Dječji odjel, opća bolnica Bjelovar Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  8.12 Advent, Bjelovar (božićni šator) Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
  15.12 Advent, Bjelovar (božićni šator) Vjeruška štivić i Mira Ankica Klarić
 ČAKOVEC 21.11. 1. OŠ Čakovec Marija Toplek
 GOSPIĆ 09.11. Pučko otvoreno učilište, DND Gospić Sandra Jakešević
  20.11. Pučko otvoreno učilište, DND Gospić Sandra Jakešević
 JASTREBARSKO 09.11. PŠ Cvetković Nikolina Luketić
  10.11. PŽitnica, DV i DF Jastrebarsko Nikolina Luketić
 KARLOVAC 05.11. Gradska knjižnica "Ivan Goran Kovačić" Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  09.11. Gradska knjižnica "Ivan Goran Kovačić" Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  12.11. Opća bolnica Karlovac Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
  13.11. OŠ Dubovac, PŠ Zadobarje Danijela Jakovljević, Jasmina Rendulić
  14.11. DV 4 rijeke, Švarca Danijela Jakovljević, Jasmina Rendulić
  28.11. Opća bolnica Karlovac Anamarija Bišćan, Jasmina Renduić
 KUTINA 12.11. PŠ Jamarice Sanja Rašo
  12.11. OŠ Stjepana Kefelje, Kutina Helena Ćosić
  26.11. OŠ Stjepana Kefelje, Kutina Helena Ćosić
 NOVA GRADIŠKA 16.11. Gradska knjižnica Ivana Šokić
  27.11. Dječji odjel bolnice Nova Gradiška Ivana Franić-Galik
  27.11. Dječji odjel bolnice Nova Gradiška Ivana Šokić
 PETRINJA 13.11. OŠ Mate Lovraka Martina Boltužić
 POREČ 20.11. U DND-u za djecu 1. i 2. razreda OŠ Snježana Lehman
  20.11. U DND-u za djecu 3. i 4. razreda OŠ Snježana Lehman
 RAVNA GORA 09.11. Gradska knjižnica Dragica Glad Dožaić
  19.11. Gradska knjižnica Dragica Glad Dožaić
  30.11. Gradska knjižnica Dragica Glad Dožaić
 SLATINA 05.11. Udruga osoba s inelektualnim teškoća, Vretanac Ivana Strupar
  12.11. OŠ Josipa Kozarca Slatina: PŠ Novi Senkovac Ivana Strupar
  15.11. DV Suncokret, Slatina Sanela Tot
  21.11. Dječji vrtić Zeko, Slatina Ivana Strupar
  27.11. Dječji vrtić Zeko, Slatina Sanela Tot
 SVETI KRIŽ ZAČRETJE 08.11. OŠ Sveti Križ Začretje Paula Krznar
  08.11. OŠ Sveti Križ Začretje Ivana Junković
  19.11. OŠ Sveti Križ Začretje Lorena Belina
  14.11. Općinska knjižnica i čitaonica Lorena Belina, Ivana Junković,Paula Krznar
 VINKOVCI 07.11. u igraonici Društva "Naša djeca" Vinkovci Snježana Matak
  21.11. u igraonici Društva "Naša djeca" Vinkovci Snježana Matak
 ZABOK 02.11. Društvo "Naša djeca" Zabok, Ul. Matije Gupca 53 Lorena Martinić
  12.11. OŠ K.Š. Gjalskog, Zabok Lorena Martinić