neizostavan u njezi tijela
Koristim ga vec duze vrijeme, koza mi je hidratizirana i meka, brzo se upija. I ljeti i zimi ga koristim, nema prejaki miris pa mogu nanositi parfem. Jako je kremast i jako mi dugo traje. Dobar omjer cijene i kvalitete.
Koristim ga vec duze vrijeme, koza mi je hidratizirana i meka, brzo se upija. I ljeti i zimi ga koristim, nema prejaki miris pa mogu nanositi parfem. Jako je kremast i jako mi dugo traje. Dobar omjer cijene i kvalitete.
Ugodna i postojana hidratacija kože. Koža je sada osvježena, ne peruta se i mekana je. Prepoznatljiv i lijep Nivea posebni miris, a cijena je jako prihvatljiva.
baš mirišeš mila a meka kao svila....kaže meni muž.posudi i on ponekad moje kreme,a nebi ih imo da nema mene pardon nivee