Odlična
Kreativnost mi nije jača strana a kremasti gel je uvijek bio moj spas svakoga dana....Lagano ga nanesi i po mirisu svi će moći te pronaći gdje si :)
Kreativnost mi nije jača strana a kremasti gel je uvijek bio moj spas svakoga dana....Lagano ga nanesi i po mirisu svi će moći te pronaći gdje si :)
Supeer,5+,preporucujem
Decentnog mirisa, lake razmazivosti i ne masti kosu ! To je odlika koja me je odmah osvojila. Idealan za one koji žele ukrotiti kosu , ali ne da se potpuno fiksira. Ne treba je staviti u velikoj količini, a kosa ne leprša i ima gipku strukturu. I halo..rok trajanja je 30 mjeseci :) I da znate - vrijedi uloženog novca !