Klaudija K
Prekrasno miriši i njeguje
Gel je prekrasnog nenapadnog mirisa. Kremasta struktura je nježna prema koži, temeljno čisti i njeguje kožu bez iritacija i osjećaja suhoće. Kad se tuširam kao da zaronim u mirisnu oazu.....
Gel je prekrasnog nenapadnog mirisa. Kremasta struktura je nježna prema koži, temeljno čisti i njeguje kožu bez iritacija i osjećaja suhoće. Kad se tuširam kao da zaronim u mirisnu oazu.....
Ovaj proizvod ostavlja moju kožu mekanom na dodir i ugodnog mirisa. Preporučam
jako dobro njeguje moju suhu kožu.